на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE

NIKE Маица Sportswear

код на производ: DZ5173-010
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Sportswear е машка памучна lifestyle маица, која е мека, лесна и дизајнирана за сите прилики. Swoosh. Релаксирана одговара за секојдневно, лежерно носење? Swoosh. Испечатена графика за славење на брендот? Triple Swoosh. Оваа маица ги означува сите опции наведени погоре. Лесниот памук е мек и удобен за секојдневно носење. Опуштена во пределот на рамената, градите и телото, има атлетски крој што лесно можете да го комбинирате со други слоеви.
Спецификација:

 • Машка маичка – lifestyle
 • Ребреста јака
 • Состав: 100% памук
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DZ5320-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.533 MKD
  Заштеда 30%
  12.190 MKD
  големина
  10
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DH8143-200
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.843 MKD
  Заштеда 35%
  8.990 MKD
  големина
  10
  10.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики 921826-022
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  7
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики CT2302-100
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.090 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9619-200
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.312 MKD
  Заштеда 20%
  12.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DV0788-102
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.192 MKD
  Заштеда 20%
  8.990 MKD
  големина
  10.5
  11
  11.5
  12.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица JM3014-027
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица JM3012-980
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица JM3011-300
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица JM3011-980
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица JM3012-402
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL