на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица JDB 23 Speckle
NIKE Маица JDB 23 Speckle
NIKE Маица JDB 23 Speckle
NIKE Маица JDB 23 Speckle
NIKE Маица JDB 23 Speckle
NIKE Маица JDB 23 Speckle
NIKE Маица JDB 23 Speckle
NIKE Маица JDB 23 Speckle
NIKE Маица JDB 23 Speckle
NIKE Маица JDB 23 Speckle
NIKE

NIKE Маица JDB 23 Speckle

код на производ: 956416-I0Z
1.490 MKD
1.490 MKD
1.043 MKD
Заштеда: 447 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 11-12г.
 • 9-10г.
 • 14-15г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike JDB 23 SPECKLE е маица за кошарка која ќе му овозможи на вашиот тинејџер да ги постигне своите најдобри перформанси. Направена од мешавина на материјали богати со памук, оваа кошаркарска кошула ќе стане омилен дел од гардеробата на вашиот тинејџер без разлика дали е на училиште, се дружи со пријателите или ужива во игра на кошарка. Широкиот крој на оваа маичка гарантира слобода на движење без оглед на активноста со која се занимава вашиот тинејџер. Логото Jumpman и доминантниот број 23 зборуваат за посветеноста на вашиот тинејџер кон брендот и спортскиот дух.
Спецификација:

 • Кошаркарска маичка
 • Краток ракав

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики CD9054-160
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.543 MKD
  Заштеда 25%
  7.390 MKD
  големина
  5.5Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики FB9035-002
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики DQ8423-106
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.590 MKD
  големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики DH7341-100
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  5.5Y
  5Y
  6Y