на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Маица Adicolor Classic
adidas Маица Adicolor Classic
adidas Маица Adicolor Classic
adidas Маица Adicolor Classic
adidas Маица Adicolor Classic
adidas Маица Adicolor Classic
adidas Маица Adicolor Classic
adidas Маица Adicolor Classic
adidas

adidas Маица Adicolor Classic

код на производ: IM4410
Šifra proizvođača: EEP72
1.988 MKD
1.988 MKD
1.392 MKD
Заштеда: 596 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Освежете ја вашата гардероба со машката lifestyle маичка adidas Adicolor Classic. Меката памучна ткаенина е главната предност што ќе го направи ова ваше ново омилено парче. Носејќи го самостојно или под потоплите парчиња облека, изборот е ваш, а adidas е тука повторно да биде ваш сојузник во секоја авантура. Вниманието и погледите на другите ги привлекува големото лого на градите, кое наместо вас кажува кој е вашиот омилен бренд. Спојте ја Adicolor Classic со тренерки, фармерки или шорцеви и покажете го вашиот стил. Моделот Adicolor Classic е дел од линијата Better Cotton, која го подобрува производството на памук на глобално ниво, носејќи придобивки за производителите, планетата и крајните клиенти.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маичка
 • Класичен крој
 • Краток ракав
 • Ребрест дел околу вратот
 • Лого на adidas
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GX3373
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.427 MKD
  Заштеда 35%
  9.888 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  7
  8
  8-
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IG6199
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.788 MKD
  големина
  10
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IE2304
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.592 MKD
  Заштеда 30%
  7.988 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IG3769
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.988 MKD
  големина
  10
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF8763
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.788 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  7-
  8
  8-
  9
  9-

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FN5978-010
  2.690 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FN5978-100
  2.690 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица IU2364
  1.888 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица ELA241M805-02
  1.490 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица ELA241M805-92
  1.490 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица DZ0604-436
  3.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL