на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Маица Animal
adidas Маица Animal
adidas Маица Animal
adidas Маица Animal
adidas Маица Animal
adidas Маица Animal
adidas Маица Animal
adidas Маица Animal
adidas

adidas Маица Animal

код на производ: IJ7781
Šifra proizvođača: EER84
2.388 MKD
2.388 MKD
1.910 MKD
Заштеда: 478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ6042
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.788 MKD
големина
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ4284
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.066 MKD
Заштеда 25%
8.088 MKD
големина
4-
5
5-
6
6-
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GZ2613
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.242 MKD
Заштеда 30%
7.488 MKD
големина
4-
5
5-
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IE9508
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
големина
4
4-
5
5-
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GY9263
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.502 MKD
Заштеда 30%
9.288 MKD
големина
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ID4541
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.682 MKD
Заштеда 30%
6.688 MKD
големина
4-
5
5-
6-

слични производи