на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Маица TREFOIL T-SHIRT
adidas Маица TREFOIL T-SHIRT
adidas Маица TREFOIL T-SHIRT
adidas Маица TREFOIL T-SHIRT
adidas Маица TREFOIL T-SHIRT
adidas Маица TREFOIL T-SHIRT
adidas Маица TREFOIL T-SHIRT
adidas Маица TREFOIL T-SHIRT
adidas Маица TREFOIL T-SHIRT
adidas Маица TREFOIL T-SHIRT
adidas

adidas Маица TREFOIL T-SHIRT

код на производ: IM4506
Šifra proizvođača: EEP72
1.988 MKD
1.988 MKD
1.590 MKD
Заштеда: 398 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 2XL
  • L
  • M
  • S
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики CQ2809
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.350 MKD
Заштеда 20%
6.688 MKD
големина
10
10-
11
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики GX3373
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.427 MKD
Заштеда 35%
9.888 MKD
големина
10-
8
8-
9
Sačuvano u omiljne
Патики IE2075
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.340 MKD
Заштеда 15%
10.988 MKD
големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики ID8073
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.870 MKD
Заштеда 20%
8.588 MKD
големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики ID9818
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики ID8067
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.870 MKD
Заштеда 20%
8.588 MKD
големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FJ1099-133
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FJ1099-291
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FJ1099-060
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DO7392-323
2.152 MKD
Заштеда 20%
2.690 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DZ0604-508
2.472 MKD
Заштеда 20%
3.090 MKD
големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица DZ5173-100
1.672 MKD
Заштеда 20%
2.090 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL