на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE

NIKE Маица Sportswear

код на производ: FD3929-010
1.690 MKD
1.690 MKD
1.352 MKD
Заштеда: 338 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 14-15г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear е детска маичка со кратки ракави. Парче кое ќе го комплетира секој аутфит со урбан стил. Кратките ракави се лесни за комбинирање и слој. Логото на Nike во центарот на предната страна ја нагласува лојалноста кон брендот Nike. Едноставно, удобно и концизно. Спецификација:

 • Маичка за деца
 • Кратки ракави
 • Лого на Nike Swoosh
 • Тркалезна јака

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики CD9054-160
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.543 MKD
  Заштеда 25%
  7.390 MKD
  големина
  5.5Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики FB9035-002
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики DQ8423-106
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.590 MKD
  големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики DH7341-100
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  5.5Y
  5Y
  6Y