на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица M NSW TEE OS OC PK2
NIKE Маица M NSW TEE OS OC PK2
NIKE Маица M NSW TEE OS OC PK2
NIKE Маица M NSW TEE OS OC PK2
NIKE Маица M NSW TEE OS OC PK2
NIKE Маица M NSW TEE OS OC PK2
NIKE

NIKE Маица M NSW TEE OS OC PK2

код на производ: FD1309-838
Prosečna ocena:
3.490 MKD
3.490 MKD
3.141 MKD
Заштеда: 349 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • S
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DM0029-400
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.632 MKD
Заштеда 20%
10.790 MKD
големина
10
10.5
11
12
8
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики CD4373-006
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.590 MKD
големина
9
Sačuvano u omiljne
Патики 322992-142
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.517 MKD
Заштеда 25%
12.690 MKD
големина
10.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DO6727-100
Prosecna ocena:
glas
3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.592 MKD
Заштеда 20%
9.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DJ3624-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.518 MKD
Заштеда 35%
8.490 MKD
големина
11.5
12
9
Sačuvano u omiljne
Патики FD0662-002
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.768 MKD
Заштеда 35%
13.490 MKD
големина
10
10.5
11.5
12
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FJ1099-133
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FJ1099-291
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FJ1099-060
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DO7392-323
2.152 MKD
Заштеда 20%
2.690 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DZ0604-508
2.472 MKD
Заштеда 20%
3.090 MKD
големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица DZ5173-100
1.672 MKD
Заштеда 20%
2.090 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL