на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW BALANCE Маица ESSENTIALS
NEW BALANCE Маица ESSENTIALS
NEW BALANCE Маица ESSENTIALS
NEW BALANCE Маица ESSENTIALS
NEW BALANCE

NEW BALANCE Маица ESSENTIALS

код на производ: UT31551-BK
2.490 MKD
2.490 MKD
1.868 MKD
Заштеда: 622 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • U1
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

NEW BALANCE ESSENTIALS е класична унисекс маичка со кратки ракави. Оваа маица со кратки ракави е целосно изработена од мек прозрачен памук и има удобен крој што е идеален за секојдневно носење. Испечатеното лого New Balance на предната страна и дава на оваа разновидна маичка софистициран спортски изглед.
Спецификација:

 • Унисекс маичка со кратки ракави
 • Заоблено деколте
 • Лого на предната страна
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол Unisex
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CT302RP
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.033 MKD
  Заштеда 30%
  7.190 MKD
  големина
  5.5
  6
  6.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CT302RC
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.290 MKD
  големина
  10
  10.5
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики U327LG
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.243 MKD
  Заштеда 30%
  7.490 MKD
  големина
  10.5
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CT302RB
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.490 MKD
  големина
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики U997RHA
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  11
  12
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики U997RCB
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.823 MKD
  Заштеда 30%
  6.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  9
  9.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица UT31551-SAH
  1.370 MKD
  Заштеда 45%
  2.490 MKD
  големина
  U1