на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW BALANCE Маица ATHLETICS
NEW BALANCE Маица ATHLETICS
NEW BALANCE Маица ATHLETICS
NEW BALANCE Маица ATHLETICS
NEW BALANCE Маица ATHLETICS
NEW BALANCE Маица ATHLETICS
NEW BALANCE Маица ATHLETICS
NEW BALANCE Маица ATHLETICS
NEW BALANCE

NEW BALANCE Маица ATHLETICS

код на производ: WT31511-ACK
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Елегантна и смела, женската lifestyle маица со кратки ракави NEW BALANCE ATHLETICS REMASTERED е незаменлив додаток во вашата гардероба. Изработена од памучен жерсеј и лабав, опуштен крој, оваа маичка со кратки ракави е удобна за носење цел ден. Со стил инспириран од 90-тите и наследство на брендот NB, оваа маичка ви дава уникатен стил со кој со задоволство ќе се покажете.
Спецификација:

 • Женска lifestyle маица со кратки ракави
 • Заоблено деколте
 • Засечени шевови
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики BBW550BT
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.290 MKD
  големина
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики WL574ZSO
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.290 MKD
  големина
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики WL574ZSG
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.774 MKD
  Заштеда 40%
  6.290 MKD
  големина
  6.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики WS327KC
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.890 MKD
  големина
  5.5
  6
  6.5
  7
  8
  8.5
  9
  9.5

  слични производи