на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Маица T-Shirt
Маица T-Shirt
Маица T-Shirt
Маица T-Shirt
Маица T-Shirt
Маица T-Shirt
Маица T-Shirt
Маица T-Shirt

Маица T-Shirt

код на производ: IC2378
Šifra proizvođača: EKI20
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas T-Shirt е удобна lifestyle маица инспирирана од спортот. Делумно е направена од рециклирани материјали кои во допир со кожата носат удобност и целосна слобода на движење. Променетата позиција на препознатливите линии на аdidas и дава нова димензија на оваа маица. Направена од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од нашите решенија за да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација:

 • Lifestyle маица
 • Најмалку 70% рециклирана содржина
 • Променета позиција на трите линии

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики GY6813
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики FD6409-102
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.712 MKD
  Заштеда 20%
  10.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики CI0919-111
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.790 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Патики DV0831-103
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.068 MKD
  Заштеда 25%
  8.090 MKD
  големина
  10
  11
  11.5
  12
  Sačuvano u omiljne
  Патики DO1925-106
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.232 MKD
  Заштеда 20%
  10.290 MKD
  големина
  10
  10.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики FV3284
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  големина
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FN4500-100
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-133
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FN4500-010
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-291
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL