на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE

NIKE Маица Sportswear

код на производ: FB9801-010
2.290 MKD
2.290 MKD
1.718 MKD
Заштеда: 572 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear е машка lifestyle маица со кратки ракави за целодневна удобност. Маицата е изработена од лесен и пријатен материјал кој внесува релаксација и мир во вашите денови. Графиките на предната страна ја нагласуваат лојалноста кон брендот Nike. Има опуштен крој што го прави идеален за максимално уживање во сончевите денови.
Спецификација:

 • Машка маичка
 • Кратки ракави
 • Графика
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики DO1925-106
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.232 MKD
  Заштеда 20%
  10.290 MKD
  големина
  10
  10.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DV7413-100
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.712 MKD
  Заштеда 20%
  10.890 MKD
  големина
  11.5
  12
  Sačuvano u omiljne
  Патики 924453-402
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.468 MKD
  Заштеда 25%
  15.290 MKD
  големина
  10
  11.5
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Патики DJ9779-001
  Prosecna ocena:
  glas
  4
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.993 MKD
  Заштеда 25%
  11.990 MKD
  големина
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики FB8875-002
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.190 MKD
  големина
  10.5
  11
  8
  9
  9.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-133
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-291
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-060
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица DO7392-323
  2.152 MKD
  Заштеда 20%
  2.690 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица DZ0604-508
  2.472 MKD
  Заштеда 20%
  3.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица DZ5173-100
  1.672 MKD
  Заштеда 20%
  2.090 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL