на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE

NIKE Маица Sportswear

код на производ: FB8191-010
2.890 MKD
2.890 MKD
2.168 MKD
Заштеда: 722 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear е женска lifestyle маичка. Освежете ги вашите комбинации со овој модел. Ќе се чувствувате удобно без да бидете премногу големи или долги. Маичката е изработена од органски памук, што го зголемува чувството на удобност при нејзиното носење.
Спецификација:

 • Женска маичка
 • Кратки ракави
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DH8010-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.168 MKD
  Заштеда 25%
  10.890 MKD
  големина
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:8
  Патики DJ9946-603
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.433 MKD
  Заштеда 30%
  9.190 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики DH0531-101
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.712 MKD
  Заштеда 20%
  10.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики AH6789-113
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.973 MKD
  Заштеда 30%
  11.390 MKD
  големина
  6.5
  7
  7.5
  8
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DX8952-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.055 MKD
  Заштеда 45%
  9.190 MKD
  големина
  6.5
  7
  7.5
  8.5

  слични производи