на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица Sole Food
NIKE Маица Sole Food
NIKE Маица Sole Food
NIKE Маица Sole Food
NIKE Маица Sole Food
NIKE Маица Sole Food
NIKE Маица Sole Food
NIKE Маица Sole Food
NIKE

NIKE Маица Sole Food

код на производ: FB9803-010
2.590 MKD
2.590 MKD
1.943 MKD
Заштеда: 647 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Машката маичка Nike Sole Food е совршен избор за сите љубители на спортот и лежерниот стил. Оваа маичка е изработена од меки памучни материјали кои гарантираат удобност и пријатно чувство на кожата. Со уникатен графички принт на предната страна, оваа маичка ќе ги привлече погледите на присутните благодарение на својот модерен дизајн. Покрај тоа, оваа маичка има класичен крој и тркалезно деколте, што и дава универзална примена и лесно може да се комбинира со различна облека. Оваа маица е идеална за спортски активности, но може да се носи и за време на секојдневните активности. Со маичката Nike Sole Food за мажи, ќе добиете стилско и удобно парче облека што ќе ви овозможи да се чувствувате удобно во текот на денот. Спецификација:

 • Машка маичка
 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака
 • Nike графика
 • Стандарден крој

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики FD0657-001
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.543 MKD
  Заштеда 25%
  11.390 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики CZ4166-010
  Prosecna ocena:
  glas
  3
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.418 MKD
  Заштеда 25%
  9.890 MKD
  големина
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DN3686-006
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.390 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  7.5
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики FD5810-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.362 MKD
  Заштеда 15%
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики FD9928-101
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.893 MKD
  Заштеда 25%
  9.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11.5
  12
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DZ5320-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-133
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-291
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-060
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица DO7392-323
  2.152 MKD
  Заштеда 20%
  2.690 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица DZ0604-508
  2.472 MKD
  Заштеда 20%
  3.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица DZ5173-100
  1.672 MKD
  Заштеда 20%
  2.090 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL