на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Маица Friends
Маица Friends
Маица Friends
Маица Friends
Маица Friends
Маица Friends
Маица Friends
Маица Friends

Маица Friends

код на производ: IC5564
Šifra proizvođača: EUX30
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas Friends е lifestyle маица погодна за секоја пригода. Оваа аdidas маица слави нешто заедничко на сите нас - животот на планетата Земја. Имајќи ја на ум природата, свесно користи природни материјали и со тоа ги подобрува условите за живот на нашата планета. Изработена е од исклучително лесен, удобен и пријатен памук кој ќе ви овозможи максимална удобност во текот на целиот ден. Лесниот материјал и опуштениот крој ќе придонесат за подобро расположение во топлите денови. Нашите производи од памук поддржуваат поодржливо одгледување памук.
Спецификација:

 • Lifestyle маица
 • Машинско перење
 • Состав: памук
 • Засилена јака

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики 1203A268-102
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.952 MKD
  Заштеда 20%
  8.690 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 921522-118
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.832 MKD
  Заштеда 20%
  9.790 MKD
  големина
  4.5Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики DR0453-002
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.632 MKD
  Заштеда 20%
  10.790 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  8.5
  9
  9.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FN4500-100
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-133
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FN4500-010
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-291
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL