на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

BUZZ Маица State 2
BUZZ Маица State 2
BUZZ Маица State 2
BUZZ Маица State 2
BUZZ Маица State 2
BUZZ Маица State 2
BUZZ Маица State 2
BUZZ Маица State 2
BUZZ Маица State 2
BUZZ Маица State 2
BUZZ Маица State 2
BUZZ Маица State 2
BUZZ Маица State 2
BUZZ Маица State 2
BUZZ

BUZZ Маица State 2

код на производ: BZA231U804-11
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Унисекс lifestyle маицата BUZZ STATE 2 е безвременска класика, која ќе ви овозможи целодневна пријатност и удобност. Изработена е од лесен, удобен и мек памук кој дава исклучителна удобност при контакт со вашата кожа и ќе ви овозможи слободно и непречено движење. Маицата е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето и го продолжува нејзиниот век. На предната страна е масивна, колоритна BUZZ графика, која ја зголемува естетиката и го зголемува бројот на комбинации на облека. Маичката лесно се вклопува во вашиот спортски елегантен стил, па облечете ја и препуштете се на летните авантури.
Спецификација:

 • Унисекс lifestyle маицата
 • Краток ракав
 • Засилена јака
 • Состав: 100% памук
 • Шарена BUZZ графика

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол Unisex
  Бренд BUZZ
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица UT31551-BK
  1.868 MKD
  Заштеда 25%
  2.490 MKD
  големина
  U1