на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

RUSSELL ATHLETIC Маица Iconic
RUSSELL ATHLETIC Маица Iconic
RUSSELL ATHLETIC Маица Iconic
RUSSELL ATHLETIC Маица Iconic
RUSSELL ATHLETIC Маица Iconic
RUSSELL ATHLETIC Маица Iconic
RUSSELL ATHLETIC Маица Iconic
RUSSELL ATHLETIC Маица Iconic
RUSSELL ATHLETIC

RUSSELL ATHLETIC Маица Iconic

код на производ: E3-600-1-230
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Подигнете го вашиот стил на следното ниво со машката lifestyle маичка на Russell Athletic Iconic S/S. Класичниот дизајн и удобната памучна ткаенина ќе обезбедат целодневна удобност. Истакнатиот Russel Athletic принт на градите го комплетира неговиот спортски стил. Удобност без компромиси. Спецификација:

 • Regular fit
 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд RUSSELL ATHLETIC
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-133
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-291
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-060
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица DO7392-323
  2.152 MKD
  Заштеда 20%
  2.690 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица DZ0604-508
  2.472 MKD
  Заштеда 20%
  3.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица DZ5173-100
  1.672 MKD
  Заштеда 20%
  2.090 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL