на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

BUZZ Маица Frenchie
BUZZ Маица Frenchie
BUZZ Маица Frenchie
BUZZ Маица Frenchie
BUZZ Маица Frenchie
BUZZ Маица Frenchie
BUZZ Маица Frenchie
BUZZ Маица Frenchie
BUZZ

BUZZ Маица Frenchie

код на производ: BZA231M800-05
1.590 MKD
1.590 MKD
795 MKD
Заштеда: 795 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

BUZZ FRENCHIE е машка lifestyle маица со која ќе бидете подготвени да ги дочекате потоплите денови. Ако ви е важно да ви биде удобно и пријатно во текот на денот, оваа маица е идеална за вас. Маицата е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето и го продолжува нејзиниот век. На предната страна има масивна интересна BUZZ графика, која, меѓу другото, го зголемува бројот на комбинации на аутфит. Маичката лесно се вклопува во вашиот спортско-градски стил на облекување, затоа облечете ја и препуштете се на летните авантури.
Спецификации:

 • Машка lifestyle маица
 • Краток ракав
 • Засилена јака
 • Состав: 100% памук
 • BUZZ графика

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд BUZZ
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи