на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

RUSSELL ATHLETIC Маица Skepta S/S
RUSSELL ATHLETIC Маица Skepta S/S
RUSSELL ATHLETIC Маица Skepta S/S
RUSSELL ATHLETIC Маица Skepta S/S
RUSSELL ATHLETIC Маица Skepta S/S
RUSSELL ATHLETIC Маица Skepta S/S
RUSSELL ATHLETIC Маица Skepta S/S
RUSSELL ATHLETIC Маица Skepta S/S
RUSSELL ATHLETIC

RUSSELL ATHLETIC Маица Skepta S/S

код на производ: E3-620-1-225
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Подигнете го вашиот стил на следното ниво со машката lifestyle маичка Russell Athletic Skepta S/S. Класичниот дизајн и удобната памучна ткаенина ќе обезбедат целодневна удобност. Свежата, привлечна боја го издигнува целокупниот изглед, додека избледеното лого на Russel Athletic на градите го комплетира неговиот спортски стил. Удобност без компромиси.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд RUSSELL ATHLETIC
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-133
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-291
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-060
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица DO7392-323
  2.152 MKD
  Заштеда 20%
  2.690 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица DZ0604-508
  2.472 MKD
  Заштеда 20%
  3.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица DZ5173-100
  1.672 MKD
  Заштеда 20%
  2.090 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL