на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

BUZZ Маица Air
BUZZ Маица Air
BUZZ Маица Air
BUZZ Маица Air
BUZZ Маица Air
BUZZ Маица Air
BUZZ Маица Air
BUZZ Маица Air
BUZZ Маица Air
BUZZ Маица Air
BUZZ Маица Air
BUZZ Маица Air
BUZZ Маица Air
BUZZ Маица Air
BUZZ

BUZZ Маица Air

код на производ: BZA231U809-01
Prosečna ocena:
1.590 MKD
1.590 MKD
1.272 MKD
Заштеда: 318 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
  L
 • LG
  LG
 • M
  M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
  S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Унисекс, lifestyle маицата BUZZ AIR е безвременска класика која се вклопува во секој стил на облека, само смело носете ја и искористете го денот. Изработен е од лесен, удобен органски памук кој се чувствува исклучително пријатно во контакт со вашата кожа и ќе ви овозможи слободно и непречено движење. Маицата е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето и го продолжува нејзиниот век. На задната плоча е масивна, контрастна „огнена“ графика, која ја зголемува естетиката и го зголемува бројот на комбинации на облека. Практично е за целодневна облека и одлично се вклопува во приказната за урбан, опуштен стил на облекување. Спецификација:

 • Унисекс lifestyle маица
 • Краток ракав
 • Засилена јака
 • Состав: 100% органски памук
 • Контрастна графика

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол Unisex
  Бренд BUZZ
  Возраст За возрасни
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

  • Filip
   Filip

   15.05.2023. 19:16

  слични производи