на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

BUZZ Маица Bead
BUZZ Маица Bead
BUZZ Маица Bead
BUZZ Маица Bead
BUZZ Маица Bead
BUZZ Маица Bead
BUZZ Маица Bead
BUZZ Маица Bead
BUZZ Маица Bead
BUZZ Маица Bead
BUZZ Маица Bead
BUZZ Маица Bead
BUZZ Маица Bead
BUZZ Маица Bead
BUZZ

BUZZ Маица Bead

код на производ: BZA231U801-61
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Унисекс lifestyle маицата BUZZ BEAR е безвременска класика која се вклопува во приказната за урбаниот начин на живот и облекување. Изработена е од лесен, удобен и пријатен памук кој дава исклучителна удобност во контакт со вашата кожа и ќе ви овозможи слободно и непречено движење. Маицата е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето и го продолжува нејзиниот век. На предната страна е масивна, интересна BUZZ графика која ја зголемува естетиката и го зголемува бројот на комбинации на облека. Маичката лесно се вклопува во секој стил, па облечете ја и препуштете се на летните авантури.
Спецификација:

 • Унисекс lifestyle маица
 • Краток ракав
 • Засилена јака
 • Состав: 100% памук
 • BUZZ графика

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол Unisex
  Бренд BUZZ
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица UT31551-BK
  1.867 MKD
  Заштеда 25%
  2.490 MKD
  големина
  U1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица UT31551-SAH
  1.369 MKD
  Заштеда 45%
  2.490 MKD
  големина
  U1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица UT31551-WAD
  1.369 MKD
  Заштеда 45%
  2.490 MKD
  големина
  U1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица BZA231U801-10
  1.033 MKD
  Заштеда 35%
  1.590 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица BZA231U806-10
  1.033 MKD
  Заштеда 35%
  1.590 MKD
  големина
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица BZA231U806-61
  1.033 MKD
  Заштеда 35%
  1.590 MKD
  големина
  L
  M
  XL