на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

BUZZ Маица Frenchie
BUZZ Маица Frenchie
BUZZ Маица Frenchie
BUZZ Маица Frenchie
BUZZ

BUZZ Маица Frenchie

код на производ: BZA231G800-85
1.190 MKD
1.190 MKD
654 MKD
Заштеда: 536 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 3-4г.
 • 5-6г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

BUZZ FRENCHIE е детска lifestyle маица за девојчиња со која ќе бидете подготвени да ги дочекате потоплите денови. Ако ви е важно да ви биде удобно и пријатно во текот на денот, оваа маица е идеална за вас. Маицата е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето и го продолжува нејзиниот век. На предната страна има масивна интересна BUZZ графика, која, меѓу другото, го зголемува бројот на комбинации на аутфит. Маичката лесно се вклопува во вашиот спортско-градски стил на облекување, затоа облечете ја и препуштете се на летните авантури.
Спецификации:

 • Детска lifestyle маица за девојчиња
 • Краток ракав
 • Засилена јака
 • BUZZ графика

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За девојчиња
  Бренд BUZZ
  Возраст За тинејџери

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 45C202-001
  819 MKD
  Заштеда 45%
  1.490 MKD
  големина
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица BZA231G800-75
  654 MKD
  Заштеда 45%
  1.190 MKD
  големина
  2XS
  L
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица DQ4376-010
  1.098 MKD
  Заштеда 35%
  1.690 MKD
  големина
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица DO1343-603
  984 MKD
  Заштеда 45%
  1.790 MKD
  големина
  XL