на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

BUZZ Маица Robo Bear
BUZZ Маица Robo Bear
BUZZ Маица Robo Bear
BUZZ Маица Robo Bear
BUZZ

BUZZ Маица Robo Bear

код на производ: BZA231B800-61
Prosečna ocena:
1.190 MKD
1.190 MKD
714 MKD
Заштеда: 476 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
  L
 • LG
  LG
 • M
  M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
  S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

BUZZ ROBO BEAR е детска lifestyle маица за момчиња со која ќе бидете подготвени да ги дочекате потоплите денови. Ако ви е важно да ви биде удобно и пријатно во текот на денот, оваа маица е идеална за вас. Маицата е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето и го продолжува нејзиниот век. На предната страна има масивна интересна BUZZ графика, која, меѓу другото, го зголемува бројот на комбинации на аутфит. Маичката лесно се вклопува во вашиот спортско-градски стил на облекување, па облечете ја и препуштете се на летните авантури. Спецификација:

 • Детска lifestyle маица за момчиња
 • Краток ракав
 • Засилена јака
 • BUZZ графика

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За момчиња
  Бренд BUZZ
  Возраст За тинејџери
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

  • Јорде
   Јорде

   26.05.2023. 16:21

  слични производи