на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Маица Fast As...
adidas Маица Fast As...
adidas Маица Fast As...
adidas Маица Fast As...
adidas Маица Fast As...
adidas Маица Fast As...
adidas Маица Fast As...
adidas Маица Fast As...
adidas

adidas Маица Fast As...

код на производ: IC5568
1.988 MKD
1.988 MKD
1.988 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Fast As... е маица lifestyle за мажи инспирирана од спортот. Секој човек е спортист, а секој спортист има супермоќ. Ја земаме таа идеја и ја прикажуваме на оваа маичка на adidas со повеќе од интересна анимирана графика на градите. Изработена е од исклучително лесен, удобен и пријатен памук кој создава пријатност во контакт со кожата и ќе ви овозможи максимална слобода на движење. Маичката е со кратки ракави со засилена јака околу вратот што го спречува влечењето на маицата и го продолжува нејзиниот век. Класичното лого на adidas на задниот панел јасно ја покажува вашата љубов кон брендот. Лесно се одржува и може да се пере во машина за перење. Нашите производи од памук поддржуваат поодржливо одгледување памук. Облечете ја оваа удобна и функционална маичка и одете храбро и одлучно во новите авантури што ги носи новиот ден.
Спецификација:

 • Машка маица – lifestyle
 • Краток ракав
 • Лого на adidas
 • Засилена јака
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики FX7038
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.082 MKD
  Заштеда 30%
  8.688 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  13
  13-
  14
  14-
  15
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GZ2592
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.788 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  13
  13-
  14
  14-
  15
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики EG4958
  Prosecna ocena:
  glas
  3
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.488 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  13-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики HQ4444
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.470 MKD
  Заштеда 20%
  10.588 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  13
  13-
  14
  14-
  15
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики M20324
  9 termina 150 sati početni nivo
  adidas Stan Smith Leather (OG pack) се машки патики за секој ден кои оддаваат спортска ...
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.888 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  13
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.293 MKD
  Заштеда 40%
  5.488 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  DOT
  Маица DTA231M810-1W
  1.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL