на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NAPAPIJRI Маица Salis C SS
NAPAPIJRI Маица Salis C SS
NAPAPIJRI Маица Salis C SS
NAPAPIJRI Маица Salis C SS
NAPAPIJRI Маица Salis C SS
NAPAPIJRI Маица Salis C SS
NAPAPIJRI Маица Salis C SS
NAPAPIJRI Маица Salis C SS
NAPAPIJRI Маица Salis C SS
NAPAPIJRI Маица Salis C SS
NAPAPIJRI

NAPAPIJRI Маица Salis C SS

код на производ: NP0A4FRPRR91
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

NAPAPIJRI Salis C SS 1 машката lifestyle маица е подеднакво удобна без разлика дали ја носите како единствен или прв слој на облека. Основата на секој добар стил се монохроматските, основни парчиња гардероба кои можат да се надградат. Спортскиот изглед на моделот го комплетира препознатливиот симбол на брендот кој ја изразува неговата вредност - знамето на Норвешка. Направена од 100% памук, маичката обезбедува удобност при секојдневно носење, па можете да ја комбинирате со омилениот дуксер кога ќе се вратите од теретана или да ја носите под кошула додека сте на работа. Спецификација:

 • Lifestyle машка маичка
 • Краток ракав
 • Заоблено деколте
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NAPAPIJRI
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  DOT
  Маица DTA231M810-1W
  1.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL