на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

THE NORTH FACE Маица Himalayan Bottle Source
THE NORTH FACE Маица Himalayan Bottle Source
THE NORTH FACE Маица Himalayan Bottle Source
THE NORTH FACE Маица Himalayan Bottle Source
THE NORTH FACE Маица Himalayan Bottle Source
THE NORTH FACE Маица Himalayan Bottle Source
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Маица Himalayan Bottle Source

код на производ: NF0A5JBNJK31
2.590 MKD
2.590 MKD
1.813 MKD
Заштеда: 777 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

The North Face HIMALAYAN BOTTLE SOURCE женската outdoor маица е дел од колекцијата The Himalayan Bottle Source која е навистина посебна. Со цел да се направи секој од производите од оваа колекција, пластичните шишиња пронајдени на Хималаите беа рециклирани. Со голем процент на памук обезбедува мекост, удобност и издржливост. И, исто така, на фрлените материјали им се дава втора шанса.
Спецификација:

 • Опуштен крој
 • Спуштени шевови
 • Тркалезна крагна со еластична манжетна
 • Странични шевови со отвори
 • Состав: 61% памук, 39% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  DOT
  Маица DTA231F804-10
  1.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица VN0A3UP4BLK
  1.393 MKD
  Заштеда 30%
  1.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL