на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица Paris Saint-Germain
NIKE Маица Paris Saint-Germain
NIKE Маица Paris Saint-Germain
NIKE Маица Paris Saint-Germain
NIKE Маица Paris Saint-Germain
NIKE Маица Paris Saint-Germain
NIKE Маица Paris Saint-Germain
NIKE Маица Paris Saint-Germain
NIKE

NIKE Маица Paris Saint-Germain

код на производ: DM3092-100
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Jordan X Paris Saint-Germain е машка lifestyle маица со кратки ракави, лежерна, спортска и удобна. Сето ова се карактеристики кои опишуваат модел кој е погоден за секоја пригода и ситуација. Без разлика дали ќе се одлучите за тренерки или фармерки, нема да погрешите. Соработката на два светски бренда – Jordan и PSG, може да резултира само со врвен квалитет и беспрекорен дизајн.
Спецификација:

 • Машка маица
 • Кратки ракави
 • Графика на предната страна
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики FD0378-121
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.317 MKD
  Заштеда 25%
  7.090 MKD
  големина
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DV2619-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.642 MKD
  Заштеда 25%
  14.190 MKD
  големина
  8
  8.5
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DM0011-004
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.117 MKD
  Заштеда 25%
  13.490 MKD
  големина
  12
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики FD0669-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.117 MKD
  Заштеда 25%
  13.490 MKD
  големина
  11.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Патики DZ5320-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики FN7810-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.617 MKD
  Заштеда 25%
  11.490 MKD
  големина
  10
  11
  11.5
  9
  9.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-133
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-291
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-060
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица DO7392-323
  2.152 MKD
  Заштеда 20%
  2.690 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица DZ0604-508
  2.472 MKD
  Заштеда 20%
  3.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица DZ5173-100
  1.672 MKD
  Заштеда 20%
  2.090 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL