на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Маица Love Unites Trefoil
adidas Маица Love Unites Trefoil
adidas Маица Love Unites Trefoil
adidas Маица Love Unites Trefoil
adidas Маица Love Unites Trefoil
adidas Маица Love Unites Trefoil
adidas Маица Love Unites Trefoil
adidas Маица Love Unites Trefoil
adidas Маица Love Unites Trefoil
adidas Маица Love Unites Trefoil
adidas

adidas Маица Love Unites Trefoil

код на производ: HC3076
Prosečna ocena:
2.288 MKD
2.288 MKD
1.602 MKD
Заштеда: 686 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
  2XL
 • L
 • M
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Love Unites Trefoil е унисекс маица со класичен стил инспирирана од спортот. Со гордост прославете ја обединувачката моќ на љубовта во оваа adidas маица направена во чест на LQBTQ+ заедницата. Различноста не зближува и не поврзува, граници и предрасуди меѓу луѓето не треба да постојат. Уметничкото дело на Крис Ендрју Смол практично вибрира со кинетичка енергија, привлекувајќи го центарот на вниманието кон Trefoil логото на предната страна - симбол на автентичност и оригиналност. Шарената памучна маица е направена со помош на UNITEFIT - систем за вклопување на сите полови имајќи го во предвид спектарот на големини, полови и форми. Со купување на adidas памучни производи, го поддржувате одржливото производство на органски памук во светот. Маицата лесно ќе ја вклопите во вашиот спортски елегантен стил и ќе уживате додека шетате низ градските улици.
Спецификација:

 • Унисекс маица – lifestyle
 • Состав: 100% памук
 • Кратки ракави
 • Засилена крагна
 • UNITEFIT систем
 • Trefoil лого

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол Unisex
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Остави оценка

  • Sanja Todorcheva
   Sanja Todorcheva

   22.09.2022. 14:52

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Kачкет FJ2544
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  773 MKD
  Заштеда 40%
  1.288 MKD
  големина
  OSFA
  OSFC
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет AJ8995
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.788 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Маица UT23505-SST
  1.533 MKD
  Заштеда 30%
  2.190 MKD
  големина
  U1
  U2
  U3
  U4
  U5
  Sačuvano u omiljne
  Маица UT23505-BK
  1.533 MKD
  Заштеда 30%
  2.190 MKD
  големина
  U1
  U2
  U3
  U4
  U5
  Sačuvano u omiljne
  Маица 10023784-A02-306
  1.512 MKD
  Заштеда 20%
  1.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица 10023784-A01-102
  1.323 MKD
  Заштеда 30%
  1.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица UT21503-PIE
  1.690 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL