на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица без ракави Sportswear
NIKE Маица без ракави Sportswear
NIKE Маица без ракави Sportswear
NIKE Маица без ракави Sportswear
NIKE

NIKE Маица без ракави Sportswear

код на производ: DM6737-610
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Sportswear е кратка женска маица, идеална за топлите летни денови. Изработена е од памук и ви ја дава удобноста која ја заслужувате. Овој модел се одликува со прерамки, малку пократка должина и потесен крој, така што овозможува слобода на движење и овозможува чувство на свежина во топлите денови. На градите има дискретно Nike лого кое јасно го покажува вашиот спортски дух и лојалност кон светски познатиот бренд. Чекорете со стил!
Спецификација:

 • Женска маица
 • Состав: 97% памук и 3% спандекс

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица без ракави
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  2.093 MKD
  Заштеда 25%
  2.790 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  1.553 MKD
  Заштеда 35%
  2.390 MKD
  големина
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  2.093 MKD
  Заштеда 25%
  2.790 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  2.093 MKD
  Заштеда 25%
  2.790 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  2.690 MKD
  Заштеда 45%
  4.890 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  1.793 MKD
  Заштеда 25%
  2.390 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL