на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Маица W NSW ESSNTL TEE BF LBR
NIKE Маица W NSW ESSNTL TEE BF LBR
NIKE Маица W NSW ESSNTL TEE BF LBR
NIKE Маица W NSW ESSNTL TEE BF LBR
NIKE Маица W NSW ESSNTL TEE BF LBR
NIKE Маица W NSW ESSNTL TEE BF LBR
NIKE Маица W NSW ESSNTL TEE BF LBR
NIKE Маица W NSW ESSNTL TEE BF LBR
NIKE

NIKE Маица W NSW ESSNTL TEE BF LBR

код на производ: DN5697-610
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Sportswear Essentials е женска lifestyle маица која можете да ја носите за секоја пригода и да ја комбинирате со повеќето алишта од вашиот гардеробер. Оваа маица е изработена од исклучително мек и лесен материјал кој ќе ви даде максимална удобност. Идеална е за тренинг во теретана, релаксација дома или секојдневна прошетка низ градот. Многу е едноставна, така што ви дава класичен изглед, а Swoosh логото им дава до знаење на сите дека сте дел од тимот на Nike. Носете ја Nike Sportswear Essentials женската lifestyle маица и уживајте во текот на целиот ден.
Спецификација:

  • Ребресто зајакнување на крагната
  • Кратки ракави
  • Опуштен крој
  • Состав на материјал: 100% памук
карактеристики вредност
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DR9503-001
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.990 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики CZ4149-200
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
11.390 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики CW2386-200
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.523 MKD
Заштеда 30%
7.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DJ9946-104
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DH4439-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DQ5188-600
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.433 MKD
Заштеда 30%
9.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Маица VN0A3UP4BLK
1.393 MKD
Заштеда 30%
1.990 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Маица VN0A3UP4WHT
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL