на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

JUICY COUTURE Маица La Ombre
JUICY COUTURE Маица La Ombre
JUICY COUTURE Маица La Ombre
JUICY COUTURE Маица La Ombre
JUICY COUTURE Маица La Ombre
JUICY COUTURE Маица La Ombre
JUICY COUTURE Маица La Ombre
JUICY COUTURE Маица La Ombre
JUICY COUTURE

JUICY COUTURE Маица La Ombre

код на производ: JCWC221043-247
2.490 MKD
2.490 MKD
2.490 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Juicy Couture LA OMBRE е женска lifestyle маица со кратки ракави. Станете дел од автентичен бренд кој се слави во американските кругови на познати личности. Квалитетот и удобноста се главните карактеристики на овој модел, а едноставноста и разновидноста на дизајнот го прават совршен за вклопување во секоја облека. Прилагодливиот крој ја истакнува вашата фигура, а е направен од комбинација на мек памук и полиестер. Маицата е со кратки ракави, со еластична манжетна на крагната и графичко лого со омбре ефект на градите.
Спецификација:

 • Женска маица
 • Кратки ракави
 • Прилагодливо вклопување
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд JUICY COUTURE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Тренерка JCAP178-244
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.445 MKD
  Заштеда 50%
  4.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Тренерка JCAP178-101
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.445 MKD
  Заштеда 50%
  4.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Маица VN0A3UP4BLK
  1.393 MKD
  Заштеда 30%
  1.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица VN0A3UP4WHT
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL