на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Маица Trefoil T-Shirt
Маица Trefoil T-Shirt
Маица Trefoil T-Shirt
Маица Trefoil T-Shirt
Маица Trefoil T-Shirt
Маица Trefoil T-Shirt
Маица Trefoil T-Shirt
Маица Trefoil T-Shirt

Маица Trefoil T-Shirt

код на производ: HC7158
Šifra proizvođača: VU288

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas ORIGINALS TREFOIL е машка маица изработена од 100% органски памук. Спектакуларната извезената детелина на централниот дел на маицата е нешто што секако не може да ве остави рамнодушни доколку сте љубители на природата. Маицата е дел од иницијативата на adidas за ставање крај на употребата на пластичниот отпад. Стандардниот крој придонесува за лежерност додека уживате во ова модно парче, а освен тоа неприкосновено е пријатното чувство кое ви го дава додека ја носите. Прославете ја природата и овозможете си супериорна удобност.
Спецификација:

 • Машка маица
 • Извезена детелина во централниот дел
 • Стандарден крој
 • Состав: 100% органски памук

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики VN0A4UUKA05
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.178 MKD
  Заштеда 35%
  4.890 MKD
  големина
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики IG9777
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики FB9619-200
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.312 MKD
  Заштеда 20%
  12.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 704949-423
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.712 MKD
  Заштеда 20%
  5.890 MKD
  големина
  12.5
  12C
  13C
  1Y
  3Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики CI0919-116
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.890 MKD
  големина
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FN4500-100
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-133
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FN4500-010
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-291
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL