на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица SO 3 HBR
NIKE Маица SO 3 HBR
NIKE Маица SO 3 HBR
NIKE Маица SO 3 HBR
NIKE Маица SO 3 HBR
NIKE Маица SO 3 HBR
NIKE Маица SO 3 HBR
NIKE Маица SO 3 HBR
NIKE

NIKE Маица SO 3 HBR

код на производ: DQ1047-010
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike SO 3 HBR е машка lifestyle маица со кратки ракави. Вашето тело ќе биде благодарно за совршениот памук кој фантастично ќе се вклопи со вашата силуета. Кратките ракави и стандардниот крој ќе одат одлично со вашите опуштени и спортски комбинации на облека, додека уживате во секојдневните активности. Nike Swoosh логото, кое се наоѓа во централниот дел на маицата го краси интересна и колоритна графика, која ќе внесе ведрина во вашиот ден.
Спецификација:

 • Машка маица
 • Кратки ракави
 • Стандарден крој
 • Nike Swoosh лого
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики DM1206-163
  Prosecna ocena:
  glas
  3
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.990 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 924453-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.712 MKD
  Заштеда 20%
  15.890 MKD
  големина
  10.5
  11
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Патики DV1678-005
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.472 MKD
  Заштеда 20%
  15.590 MKD
  големина
  10
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DQ3984-101
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.403 MKD
  Заштеда 35%
  11.390 MKD
  големина
  11.5
  9

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-133
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-291
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-060
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица DO7392-323
  2.152 MKD
  Заштеда 20%
  2.690 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица DZ0604-508
  2.472 MKD
  Заштеда 20%
  3.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица DZ5173-100
  1.672 MKD
  Заштеда 20%
  2.090 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL