на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

PUMA Маица Batman
PUMA Маица Batman
PUMA Маица Batman
PUMA Маица Batman
PUMA Маица Batman
PUMA Маица Batman
PUMA

PUMA Маица Batman

код на производ: 534727-02
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Puma Batman е машка lifestyle маица дел од колекцијата инспирирана од тајниот идентитет на Брус Вејн. Кројот и скриените дизајнерски елементи се инспирирани од костумот на познатиот херој на овој филм. Боите се темни, а ткаенината и графиката имаат мешавина од сјајни и мат делови. Тргнете во акција со Puma Batman T7 машката lifestyle маица и чувстувајте се удобно и пријатно во текот на целиот ден. Со купување на Puma памучни производи, вие поддржувате одржливо одгледување памук.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Кратки ракави
 • Еластична крагна
 • Гумена и металик графика на ракавот
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики 390681-01
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.092 MKD
  Заштеда 25%
  6.790 MKD
  големина
  42
  42.5
  44
  44.5
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Патики 390776-01
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.142 MKD
  Заштеда 25%
  8.190 MKD
  големина
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46
  47
  Sačuvano u omiljne
  Патики 392718-03
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.821 MKD
  Заштеда 10%
  8.690 MKD
  големина
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Патики 392718-01
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.952 MKD
  Заштеда 20%
  8.690 MKD
  големина
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-133
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-291
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-060
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица DO7392-323
  2.152 MKD
  Заштеда 20%
  2.690 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица DZ0604-508
  2.472 MKD
  Заштеда 20%
  3.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица DZ5173-100
  1.672 MKD
  Заштеда 20%
  2.090 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL