на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE

NIKE Маица Sportswear

код на производ: DO1806-010
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Sportswear lifestyle маицата за момчиња ќе биде соодветна за секоја пригода и во секоја комбинација на облека. Оваа маица е изработена од исклучително мек и лесен материјал кој ќе им даде максимална удобност. Идеална е за вежбање во теретана или дневна прошетка низ градот. Облечете им ја Nike Sportswear lifestyle маицата за момчиња и обезбедете им врвна удобност за време на нивниот возбудлив ден.
Спецификација:

 • Кратки ракави
 • Зајакнување на крагната
 • Опуштен крој
 • Состав на материјал: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики DA3199-002
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.112 MKD
  Заштеда 20%
  8.890 MKD
  големина
  4.5Y
  5.5Y
  5Y
  6Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики DN3205-505
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.668 MKD
  Заштеда 25%
  4.890 MKD
  големина
  4.5Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики FV0367-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики CT3839-100
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики DX4734-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.883 MKD
  Заштеда 35%
  10.590 MKD
  големина
  6Y