на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW BALANCE Маица Essentials
NEW BALANCE Маица Essentials
NEW BALANCE Маица Essentials
NEW BALANCE Маица Essentials
NEW BALANCE Маица Essentials
NEW BALANCE Маица Essentials
NEW BALANCE Маица Essentials
NEW BALANCE Маица Essentials
NEW BALANCE

NEW BALANCE Маица Essentials

код на производ: UT21503-BK
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

NEW BALANCE Essentials е унисекс lifestyle маица. Изработена е од лесен материјал кој обезбедува совршена удобност при контакт со кожата. Импресивните New Balance графики ја нагласуваат вашата лојалност кон овој спортски бренд и вашиот спортски стил. Направена е за да ја обезбеди удобноста што ја заслужувате. Можете да ја комбинирате со омилените тренерки или фармерки, резултатот е ист, вашиот спортски елегантен стил нема да се доведе во прашање. Облечете ја оваа NEW BALANCE Essentials маица и зачекорете во новиот ден полни со самодоверба.
Спецификација:

 • Унисекс lifestyle маица
 • Дискретна NB графика на градите
 • Кратки ракави

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол Unisex
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики CT302RO
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.752 MKD
  Заштеда 20%
  7.190 MKD
  големина
  4
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Патики U327WCD
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.713 MKD
  Заштеда 35%
  8.790 MKD
  големина
  10
  11
  11.5
  12
  6
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики U997RHA
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица UT31551-BK
  1.867 MKD
  Заштеда 25%
  2.490 MKD
  големина
  U1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица UT31551-SAH
  1.369 MKD
  Заштеда 45%
  2.490 MKD
  големина
  U1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица UT31551-WAD
  1.369 MKD
  Заштеда 45%
  2.490 MKD
  големина
  U1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица BZA231U801-10
  1.033 MKD
  Заштеда 35%
  1.590 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица BZA231U806-10
  1.033 MKD
  Заштеда 35%
  1.590 MKD
  големина
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица BZA231U806-61
  1.033 MKD
  Заштеда 35%
  1.590 MKD
  големина
  L
  M
  XL