на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Маица Always Original T-Shirt
Маица Always Original T-Shirt
Маица Always Original T-Shirt
Маица Always Original T-Shirt
Маица Always Original T-Shirt
Маица Always Original T-Shirt
Маица Always Original T-Shirt
Маица Always Original T-Shirt
Маица Always Original T-Shirt
Маица Always Original T-Shirt

Маица Always Original T-Shirt

код на производ: HF2015
Šifra proizvođača: YY547
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas ALWAYS ORIGINAL женската маица ќе ве натера да се покажете во вистинско светло. Колекцијата Always Original се погрижи да ја слави женственоста и да ја нагласи сета различност. Убавината на животот е токму во овие разлики.
Спецификација:

 • Женска маица
 • Состав: 93% памук, 7% еластин

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики VN0A4UUKA05
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.178 MKD
  Заштеда 35%
  4.890 MKD
  големина
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики IG9777
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики FB9619-200
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.312 MKD
  Заштеда 20%
  12.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 704949-423
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.712 MKD
  Заштеда 20%
  5.890 MKD
  големина
  12.5
  12C
  13C
  1Y
  3Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики CI0919-116
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.890 MKD
  големина
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FN4500-100
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-133
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FN4500-010
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-291
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL