на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

THE NORTH FACE Маица RedBox
THE NORTH FACE Маица RedBox
THE NORTH FACE Маица RedBox
THE NORTH FACE Маица RedBox
THE NORTH FACE Маица RedBox
THE NORTH FACE Маица RedBox
THE NORTH FACE Маица RedBox
THE NORTH FACE Маица RedBox
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Маица RedBox

код на производ: NF0A3BQOFN41
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

The North Face REDBOX е lifestyle маица за мажи. Памучна маица која покрај добриот стил и изглед ќе ви пружи неверојатна удобност секогаш кога ќе ја носите. Стандардниот крој ќе ви обезбеди одличен изглед, токму онака како што се чувствувате. Мотивирачкиот натпис во духот на брендот The North Face ќе ве инспирира за нова авантура и акција. Благодарение на нејзиниот едноставен дизајн, ќе го комплетира секој ваш outfit.
Спецификација:

 • Машка маица
 • Кратки ракави
 • Стандарден крој
 • THF лого

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Маица E3-630-1-099
  1.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица E3-630-1-190
  1.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица BZA231M801-10
  1.590 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица DZ2821-739
  2.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица BZA231M801-01
  1.590 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица BZA231M800-01
  1.590 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL