на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица Sportswear Essential
NIKE Маица Sportswear Essential
NIKE Маица Sportswear Essential
NIKE Маица Sportswear Essential
NIKE Маица Sportswear Essential
NIKE Маица Sportswear Essential
NIKE Маица Sportswear Essential
NIKE Маица Sportswear Essential
NIKE

NIKE Маица Sportswear Essential

код на производ: BV6169-609
1.790 MKD
1.790 MKD
1.074 MKD
Заштеда: 716 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женската маица Nike Sportswear Essential е лесна и удобна, идеална за секојдневно носење Изработена е од мека, многу пријатна на допир, памучна ткаенина во стандарден крој, што ја прави совршен избор за секој ден. Го има класичното Nike лого на него, што зборува за нејзината автентичност и вашата спортска посветеност. Уживајте во препознатливиот дизајн и совршената удобност на оваа Nike маица.
Спецификација:

 • Женска маица
 • Nike лого
 • Стандарден крој
 • Состав: Памук 80% и полиестер 20%
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики BQ6472-160
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.690 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики AH6789-001
  Prosecna ocena:
  glas
  6
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.712 MKD
  Заштеда 20%
  10.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики DM9922-003
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.973 MKD
  Заштеда 30%
  11.390 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики DQ8031-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.433 MKD
  Заштеда 30%
  9.190 MKD
  големина
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DM9073-002
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.403 MKD
  Заштеда 35%
  11.390 MKD
  големина
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DO6718-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5

  слични производи