на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

BUZZ Маица Angel
BUZZ Маица Angel
BUZZ Маица Angel
BUZZ Маица Angel
BUZZ Маица Angel
BUZZ Маица Angel
BUZZ Маица Angel
BUZZ Маица Angel
BUZZ

BUZZ Маица Angel

код на производ: BZA221F804-10
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Buzz Angel е женска lifestyle маица. Исклучително женствена маица, со одличен дизајн на предната страна. Има стандарден крој и кратки ракави, кои ќе ја истакнат вашата половина, а воедно ќе ви овозможи неверојатно чувство на удобност, лесно ќе ја истакне вашата силуета и ќе ви остави простор за комбинирање со бројни комбинации.
Спецификација:

 • Женска маица
 • Регуларен крој
 • Кратки ракави
 • Графика на ангел на предната страна

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд BUZZ
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FN4500-100
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FN4500-010
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица WT33557-OUK
  1.992 MKD
  Заштеда 20%
  2.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица DV7930-519
  2.855 MKD
  Заштеда 45%
  5.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS