на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

BUZZ Маица Meduza
BUZZ Маица Meduza
BUZZ Маица Meduza
BUZZ Маица Meduza
BUZZ Маица Meduza
BUZZ Маица Meduza
BUZZ Маица Meduza
BUZZ Маица Meduza
BUZZ

BUZZ Маица Meduza

код на производ: BZA221F803-01
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Buzz Meduza е женска lifestyle маица, која се одликува со извонредна графика и приказ на медуза на модерен начин. Од брендот BUZZ не се очекува ништо помалку од ефектен дизајн. Кратките ракави се совршен избор за сончевите и топли денови. Дизајнирана е во стандарден крој, така што одлично се вклопува со секаков вид на градба. Пријатниот материјал ќе ве освои уште првиот пат кога ќе го носите.
Спецификација:

 • Женска маица
 • Кратки ракави
 • Регуларен крој
 • Графика на медуза на предната страна

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд BUZZ
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FN4500-100
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FN4500-010
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица WT33557-OUK
  1.992 MKD
  Заштеда 20%
  2.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица DV7930-519
  2.854 MKD
  Заштеда 45%
  5.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS