на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица W NSW AIR RIB TANK
NIKE Маица W NSW AIR RIB TANK
NIKE Маица W NSW AIR RIB TANK
NIKE Маица W NSW AIR RIB TANK
NIKE Маица W NSW AIR RIB TANK
NIKE Маица W NSW AIR RIB TANK
NIKE

NIKE Маица W NSW AIR RIB TANK

код на производ: DM6069-010
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики FQ8877-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.890 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DH0531-002
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.403 MKD
Заштеда 35%
11.390 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Патики DX0137-600
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.768 MKD
Заштеда 35%
13.490 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Патики 307960-108
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.032 MKD
Заштеда 20%
11.290 MKD
големина
6.5
7
7.5
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики DQ1470-101
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FN4500-100
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FN4500-010
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица WT33557-OUK
1.992 MKD
Заштеда 20%
2.490 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица DV7930-519
2.855 MKD
Заштеда 45%
5.190 MKD
големина
L
M
S
XS