на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Маица OG FOREVER SPOR
Маица OG FOREVER SPOR
Маица OG FOREVER SPOR
Маица OG FOREVER SPOR
Маица OG FOREVER SPOR
Маица OG FOREVER SPOR
Маица OG FOREVER SPOR
Маица OG FOREVER SPOR
Маица OG FOREVER SPOR
Маица OG FOREVER SPOR

Маица OG FOREVER SPOR

код на производ: HC2123
Šifra proizvođača: WO576

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Наследството на adidas е приказна која постојано се развива. Но, без разлика на прогресот, без разлика на насоката, коренот останува цврсто засаден во спортот. Што се потврдува и со оваа маица, затоа што директно, недвосмислено го кажува тоа. Шарениот графички тркач во „О“ навистина ја води идејата кон целта. Мекиот памук овозможува оптимална удобност. Не е потребно размислување или напор. Единствено удобност.

Спецификации:

  • Regular fit
  • Ребреста крагна
  • 100% памук
  • Better Cotton Initiative
  • Боја: Бела / Multicolor
  • Код на производ: HC2123

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DV7413-003
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.543 MKD
Заштеда 25%
11.390 MKD
големина
8
9
Sačuvano u omiljne
Патики FD0274-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.752 MKD
Заштеда 20%
12.190 MKD
големина
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики U997RCE
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
големина
10
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики 921826-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.668 MKD
Заштеда 25%
12.890 MKD
големина
10
10,5
11
11,5
12
7,5
8,5
9
9,5
Sačuvano u omiljne
Патики CT2302-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.090 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
7
7.5
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FN4500-100
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FJ1099-133
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FN4500-010
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FJ1099-291
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL