на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

THE NORTH FACE Маица Easy
THE NORTH FACE Маица Easy
THE NORTH FACE Маица Easy
THE NORTH FACE Маица Easy
THE NORTH FACE Маица Easy
THE NORTH FACE Маица Easy
THE NORTH FACE Маица Easy
THE NORTH FACE Маица Easy
THE NORTH FACE Маица Easy
THE NORTH FACE Маица Easy
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Маица Easy

код на производ: NF0A4T1QFN41
1.890 MKD
1.890 MKD
1.890 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Едноставна, но елегантна, женската outdoor маичка The North Face EASY е разновиден партнер за опуштени секојдневни авантури. Класичниот крој и пријатната памучна ткаенина ја прават оваа маичка идеална за секој ден, без разлика дали сте на планина или во град. Лесно се комбинира со остатокот од надворешната гардероба и е одличен за слоевитост. Нагласеното лого TNF го истакнува вашиот спортски стил и авантуристички дух.
Спецификација:

 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака
 • Лого на TNF
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Маица VN0A3UP4BLK
  1.393 MKD
  Заштеда 30%
  1.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица VN0A3UP4WHT
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL