на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW BALANCE Маица Athletics Higher Learning Legging
NEW BALANCE Маица Athletics Higher Learning Legging
NEW BALANCE Маица Athletics Higher Learning Legging
NEW BALANCE Маица Athletics Higher Learning Legging
NEW BALANCE Маица Athletics Higher Learning Legging
NEW BALANCE Маица Athletics Higher Learning Legging
NEW BALANCE Маица Athletics Higher Learning Legging
NEW BALANCE Маица Athletics Higher Learning Legging
NEW BALANCE

NEW BALANCE Маица Athletics Higher Learning Legging

код на производ: MT13562-NGO
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Додадете нота на класичен атлетски стил во секоја комбинација со New Balance NB Athletics Higher Learning Tee машката маица. Овој модел со кратки ракави се одликува со графика инспирирана од привлечни бои кои придонесуваат за свеж и модерен изглед. Маицата е изработена од удобна и издржлива памучна ткаенина која се карактеризира со исклучителна мекост и врвен квалитет. Атлетскиот крој е прилагодлив и ја истакнува вашата фигура без стегање и непријатност. Движете се слободно и уживајте во автентичниот спортски изглед на NB Athletics Higher Learning Higher Learning Tee машката маица.
Спецификација:

 • Машка маица
 • Прилагодливо атлетско вклопување
 • Заоблена крагна
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики MS327OC
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.868 MKD
  Заштеда 35%
  7.490 MKD
  големина
  10
  Sačuvano u omiljne
  Патики MS327CBW
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.992 MKD
  Заштеда 20%
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11.5
  4
  5
  5.5
  6
  6.5
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Патики MS327HD
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.243 MKD
  Заштеда 30%
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики MS327WG
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.992 MKD
  Заштеда 20%
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики MS327OD
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.868 MKD
  Заштеда 35%
  7.490 MKD
  големина
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Патики MS327CTB
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.617 MKD
  Заштеда 25%
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  8
  8.5
  9
  9.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-133
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-291
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-060
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица DO7392-323
  2.152 MKD
  Заштеда 20%
  2.690 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица DZ0604-508
  2.472 MKD
  Заштеда 20%
  3.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица DZ5173-100
  1.672 MKD
  Заштеда 20%
  2.090 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL