на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NAPAPIJRI Маица Salis
NAPAPIJRI Маица Salis
NAPAPIJRI Маица Salis
NAPAPIJRI Маица Salis
NAPAPIJRI Маица Salis
NAPAPIJRI Маица Salis
NAPAPIJRI Маица Salis
NAPAPIJRI Маица Salis
NAPAPIJRI Маица Salis
NAPAPIJRI Маица Salis
NAPAPIJRI

NAPAPIJRI Маица Salis

код на производ: NP0A4FRP0021
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Napapijri SALIS е одржливо изработена basic машка маица од суштинско значење за секоја комбинација. Со детали кои вклучуваат извезено норвешко знаме на предната страна, оваа едноставна машка маица со кратки ракави е совршен придружник, а дополнително, пристигна во повеќе бои!
Спецификација:

 • Машка маица со кратки ракави-lifestyle
 • Материјал: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NAPAPIJRI
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Kачкет NP0A4GAZ0411
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.868 MKD
  Заштеда 25%
  2.490 MKD
  големина
  OS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-133
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-291
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-060
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица DO7392-323
  2.152 MKD
  Заштеда 20%
  2.690 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица DZ0604-508
  2.472 MKD
  Заштеда 20%
  3.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица DZ5173-100
  1.672 MKD
  Заштеда 20%
  2.090 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL