на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Маица LOOSE TEE
adidas Маица LOOSE TEE
adidas Маица LOOSE TEE
adidas Маица LOOSE TEE
adidas Маица LOOSE TEE
adidas Маица LOOSE TEE
adidas Маица LOOSE TEE
adidas Маица LOOSE TEE
adidas Маица LOOSE TEE
adidas Маица LOOSE TEE
adidas

adidas Маица LOOSE TEE

код на производ: H15788
2.188 MKD
2.188 MKD
1.532 MKD
Заштеда: 656 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas FLORAL женската lifestyle маица е нешто што сигурно ќе ве издвои од толпата.

Преполна со боја и радост, оваа маица ќе ја осветли секоја соба во која ќе влезете.

Поширокиот крој дава лежерен впечаток и ви овозможува чувство на удобност и мекост со својата пријатна, памучна ткаенина.

Со купување памучни производи од брендот adidas, вие поддржувате одржливо одгледување на памукот.

Спецификација:

  • Поширок крој
  • Кратки ракави
  • Тркалезно деколте со еластична крагна
  • Цветна графика
  • Материјал: 100% памук
  • Боја: multicolor
карактеристики вредност
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики GZ7058
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.332 MKD
Заштеда 30%
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики HQ1318
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики GY6988
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики FX6037
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.332 MKD
Заштеда 30%
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики BD8011
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.435 MKD
Заштеда 60%
8.588 MKD
големина
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики HQ1982
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.488 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Маица VN0A3UP4BLK
1.393 MKD
Заштеда 30%
1.990 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Маица VN0A3UP4WHT
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL