на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt
CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt
CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt
CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt
CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt
CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt
CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt
CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt
CHAMPION

CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt

код на производ: 114472-KK001
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Едноставна и удобна, оваа женска маица со кратки ракави CHAMPION CREWNECK е совршенa за вашиот секој ден. Класичниот крој и дизајн, заедно со добро познатата удобност е она што оваа кошула ќе ја направи ваша омилена уште од првиот ден. Целосно изработен од мек памук, ќе ви овозможи дише и целосна удобност. Големиот натпис CHAMPION и логото C на ракавот обезбедуваат препознатлив спортски стил на вашата облека.
Спецификација:

 • Женска маица со кратки ракави – lifestyle
 • Препознатливи детали Champion
 • Материјал: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FN4500-100
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FN4500-010
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица WT33557-OUK
  1.992 MKD
  Заштеда 20%
  2.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица DV7930-519
  2.854 MKD
  Заштеда 45%
  5.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS