на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt
CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt
CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt
CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt
CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt
CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt
CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt
CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt
CHAMPION

CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt

код на производ: 114472-KK001
1.690 MKD
1.690 MKD
845 MKD
Заштеда: 845 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Едноставна и удобна, оваа женска маица со кратки ракави CHAMPION CREWNECK е совршенa за вашиот секој ден. Класичниот крој и дизајн, заедно со добро познатата удобност е она што оваа кошула ќе ја направи ваша омилена уште од првиот ден. Целосно изработен од мек памук, ќе ви овозможи дише и целосна удобност. Големиот натпис CHAMPION и логото C на ракавот обезбедуваат препознатлив спортски стил на вашата облека.
Спецификација:

 • Женска маица со кратки ракави – lifestyle
 • Препознатливи детали Champion
 • Материјал: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Маица VN0A3UP4BLK
  1.393 MKD
  Заштеда 30%
  1.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица VN0A3UP4WHT
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL