на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Маица 5 DINO TEE
adidas Маица 5 DINO TEE
adidas Маица 5 DINO TEE
adidas Маица 5 DINO TEE
adidas Маица 5 DINO TEE
adidas Маица 5 DINO TEE
adidas Маица 5 DINO TEE
adidas Маица 5 DINO TEE
adidas Маица 5 DINO TEE
adidas Маица 5 DINO TEE
adidas

adidas Маица 5 DINO TEE

код на производ: H13455
Šifra proizvođača: IZV73
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Во машката adidas GRAPHICS FUNNY DINO lifestyle маичка, вие сте најзабавниот пријател во друштвото.

Го знаете тој пријател кој секогаш има насмевка и одлични шеги? Оној што носи добри вибрации со себе? Во оваа маица, тој пријател си ти.

Спецификација:

  • Модел: Regular fit
  • Кратки ракави
  • Тркалезно еластично деколте
  • Материјал: 100% памук
  • Боја: Темно сина
карактеристики вредност
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики ID8073
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.870 MKD
Заштеда 20%
8.588 MKD
големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики FZ5742
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.516 MKD
Заштеда 25%
8.688 MKD
големина
11-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики HQ8866
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.066 MKD
Заштеда 25%
8.088 MKD
големина
10
10-
11
11-
7
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики EG4957
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.649 MKD
Заштеда 10%
7.388 MKD
големина
10
10-
11
11-
7-
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики IG9983
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.871 MKD
Заштеда 20%
8.588 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
6
6-
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики ID2005
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.019 MKD
Заштеда 10%
6.688 MKD
големина
10-
11
7-
8
8-
9
9-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FJ1099-133
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FJ1099-291
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FJ1099-060
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DO7392-323
2.152 MKD
Заштеда 20%
2.690 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DZ0604-508
2.472 MKD
Заштеда 20%
3.090 MKD
големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица DZ5173-100
1.672 MKD
Заштеда 20%
2.090 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL