на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Маица TREFOIL T-SHIRT
Маица TREFOIL T-SHIRT
Маица TREFOIL T-SHIRT
Маица TREFOIL T-SHIRT
Маица TREFOIL T-SHIRT
Маица TREFOIL T-SHIRT
Маица TREFOIL T-SHIRT
Маица TREFOIL T-SHIRT

Маица TREFOIL T-SHIRT

код на производ: H06639
Šifra proizvođača: JLA46
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas ADICOLOR CLASSICS TREFOIL TEE е машка маица со кратки ракави со контрастно лого на Trefoil.

Направена е од мек памук кој овозможува посебно чувство на мекост и удобност.

Класичниот спортски дизајн нуди атрактивен изглед.

Оваа маица е вистинскиот избор за вас доколку ја сакате спортската приказна на adidas и урбаниот стил на облекување.

Спецификации:

  • Стандарден крој
  • Шифра на артикл: H06639

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики MS327HD
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.243 MKD
Заштеда 30%
7.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики ID4658
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
10
10-
11
4-
5
5-
6
7-
8
8-
9
Sačuvano u omiljne
Патики DV7721-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.467 MKD
Заштеда 25%
11.290 MKD
големина
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики FY7756
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.510 MKD
Заштеда 20%
6.888 MKD
големина
10
10-
11
8
8-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FN4500-100
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FJ1099-133
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FN4500-010
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FJ1099-291
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL